Sea of Thieves

Ücretli Korsan Savaşı Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 8 GB
  • Sürüm 1.0
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici Microsoft Studios
Egzotik adaların görkemli bir dünyasında, hem doğal hem de doğaüstü gizli hazineler ve tehlikelerle dolu Sea of Thieves, sizi yeni birçok oyunculu aksiyona sokuyor. İster bir grup olarak maceraya atıyor olun, isterse de tek başına seyrediyor olun.

Bir keşif dünyasıdır. Geniş, açık bir okyanusa yelken açarak, yeni bölgelere girerek ve bozulmamış adaların ve batık gemilerin sırlarını keşfedebilirsiniz. Haritaları takip ederek ve bilmeceleri çözerek hazineyi avlayın ve beklenmedik şeyleri beklemeyi öğrenin.

Heyecan dolu bir dünya. Şiddetli fırtınalarla rakip gemileri kovalayan, top, tabanca ve pala ile gemi-gemi savaşlarına katılabilirsin. Düşman sular yoluyla ölümcül lütuf veya feribot kargo peşinde. Lanetli eski korsanların iskelet kalıntılarıyla çatış ve dalgaların altında yatan denizaltı tehditlerine dikkat et!

Birlikte yaşadığımız bir dünya.  İster arkadaşlarla oynuyor olun, ister mürettebat bulmak için bir araya gelin, ister 'yalnız bir kurt' korsanı olarak yola çıkın, ufkunuzdaki her yelkenin bir dünyada çok eğlenceli ve unutulmaz karşılaşmalarına sahip olacaksınız. Gerçek oyuncuların mürettebatı.

Bir başarı dünyası - bir korsan efsanesi olma arayışında, yağmala ödüllendirilecek, itibar kazandıracak ve kazanılan ödüllerinizle benzersiz bir kişisel stil oluşturacaksınız.

Bu, zamanla büyüyecek ve gelişecek bir maceradır. Yeni içerik, düzenli olarak, yeni ve heyecan verici bir deneyim yaşamanız için her zaman - ve nerede - yelken açmayı seçiyorsunuz

Sea of Thieves indir